Oczka wodne

oczka wodne na folii EPDM 2
Oczko wodne z karpiami koi
Przydomowy ogród ma służyć wypoczynkowi, wpływać pozytywnie na nasz nastrój i koić nasze nerwy po ciężkim dniu. Cóż innego może wprawiać nas w stan całkowitego relaksu, jeżeli nie zieleń roślin i oczko wodne lub staw kąpielowy w ogrodzie?

Zajmujemy się profesjonalną budową oczek wodnych oraz stawów kąpielowych w ogrodach przydomowych. Posiadamy ponad 15 lat doświadczenia na rynku ogrodniczym i przez ten czas wykonaliśmy wiele zbiorników wodnych. Przy zakładaniu oczek wodnych i stawów kąpielowych, zwracamy szczególną uwagę na solidność wykonania prac oraz na wysoką jakość materiałów. Dla Państwa jest to gwarancja estetycznego i trwałego oczka wodnego, które będzie zdobiło ogródek przez wiele lat.

stawy kąpielowe, oczka wodne, folia EPDM 2
Staw kąpielowy
W ostatnich latach, rosnącą popularnością cieszą się stawy kąpielowe, które są, mówiąc w skrócie, połączeniem basenu i oczka wodnego. Znakomicie wyglądają w nowoczesnych ogrodach, których właściciele nie decydują się na basen, a na bardziej naturalny zbiornik wodny. Stawy kąpielowe mają zwykle kształt basenu, ale są również wyposażone w rośliny wodne.

Zbiorniki wodne zakładamy na folii EPDM, produkowanej przez firmę Firestone. Folia EPDM ma dużo większą trwałość i jest bardziej elastyczna od folii PCV, często proponowanej do budowy oczek wodnych, dlatego zbiorniki wodne o dnie z folii EPDM mogą wytrzymać w ogrodzie znacznie dłużej.

Czytaj: Stawy kąpielowe: sposoby filtracji i typy stawów kąpielowych