O NAS

czysta zielen-46Czysta Zieleń, chociaż została założona w 2013 roku, tradycją sięga znacznie wcześniej: powstała z przekształcenia firmy założonej w 1999 roku przez absolwenta ogrodnictwa Akademii Rolniczej w Poznaniu.

Wiedza akademicka dopełniona wieloletnim doświadczeniem, pozwalają nam na tworzenie ogrodów i terenów zieleni efektownych, zgodnych z dobrymi praktykami ogrodniczymi, wykonanych z najwyższą starannością, w sposób solidny i profesjonalny.

Ogrody są nie tylko naszą pracą, ale też pasją, którą staramy się zarazić naszych klientów. Od klientów też się uczymy, bo przecież dopiero taka obopólna współpraca pozwala stworzyć ogrody nie tylko prawidłowe i poprawne, ale przede wszystkim fascynujące i spełniające w 100% oczekiwania naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze ogrody były tymi wymarzonymi, by były idealnymi miejscami relaksu, odpoczynku i aktywności fizycznej, spotkań z przyjaciółmi i leniuchowania. Chcemy, aby nasi klienci czerpali satysfakcję z przebywania w ogrodzie przez okrągły sezon, przez wiele lat, aby każdego dnia mogli odkrywać ogród na nowo. Przecież ogrody żyją, nigdy nie są takie same!

Nasza praca polega na tworzeniu ogrodów i na pielęgnacji ogrodów, które już istnieją. Zajmujemy się projektowaniem i zakładaniem ogrodów od podstaw, projektujemy i zakładamy systemy nawadniające, kładziemy trawniki z rolki, siejemy trawniki, budujemy oczka wodne, sadzimy i przesadzamy rośliny, wykonujemy założenia małej architektury ogrodowej oraz drobne prace budowlane, takie jak położenie tarasu, postawienie płotu, budowa studni. Jednym słowem, wykonujemy kompleksowo wszelkie prace związane z założeniem ogrodu.

 
Lata doświadczenia na rynku ogrodniczym
16
Realizacje
500
Stali klienci
60
Liczba przepracowanych godzin
33000