Ogród przydomowy

Aranżacja ogrodu przydomowego wykonanego 8 lat temu. Obecnie świadczymy naszemu klientowi usługi pielęgnacji zieleni oraz serwisowania systemu nawadniającego.

Ogród przydomowy 2

Aranżacja ogrodu przydomowego, zrealizowanego przez nas 9 lat temu. Od tego czasu świadczymy klientowi usługi abonamentowej pielęgnacji zieleni.

Ogród w lesie

Aranżacja ogrodu przydomowego, wykonana przez nas 13 lat temu. Pielęgnacją ogrodu zajmujemy się do dzisiaj. Działka znajduje się w lesie, dlatego następuje płynne przejście od drzew wysokich do zieleni przydomowej. Poniżej archiwalne zdjęcia wykonane 3 lata po założeniu ogrodu:

A także zdjęcia wykonane obecnie:

 

Przebudowa misy fontanny

Nasz klient- wspólnota mieszkańców jednej z poznańskich kamienic, w ramach rewitalizacji, zamówił przebudowę misy fontanny znajdującej się na podwórku. Fontanna miała zostać pozbawiona lustra wody, które bardzo łatwo zabrudzało się przez wpadające do niego liście i wyglądało nieestetycznie. Kratka z wysypanymi kamykami wygląda ozdobnie i umożliwia odpływ wody.

Poniżej projekt-szkic przebudowy misy fontanny, poprzedzający realizację przebudowy.

Naprawa oczka wodnego

Przeprowadzona w sezonie 2015 renowacja oczka wodnego w ogrodzie naszego stałego klienta. Oczko było przerośnięte trzcinami, których korzenie zniszczyły folię, w związku z czym ze zbiornika wyciekała woda. Została wymieniona folia i zamontowana nowa pompa z filtrem.

Rekultywacja zniszczonego trawnika

W sezonie 2015 dostaliśmy zlecenie naprawy zniszczonego trawnika. Trawnik ułożony był na nieprzepuszczalnym, mocno torfowym podłożu, trzymał zbyt dużo wilgoci i przerastał mchem. Warstwa darni była bardzo delikatna. Klient chciał natychmiastowy efekt i poprawę funkcjonalności trawnika, dlatego ułożyliśmy trawnik z rolki.

montaż systemu nawadniającego

Zaprojektowanie oraz ułożenie i zaprogramowanie systemu nawadniającego w ogrodzie przydomowym. Sezon 2015.

sadzenie drzew

Posadzenie alei dębów kolumnowych przy nowo wybudowanym osiedlu.